Вибираєм безпечні вологі серветки

Правильний і безпечний догляд за дитиною з перших днів її життя - це, мабуть, основне питання, що цікавить будь-яку маму. Дотримання дитячої гігієни - один з основних моментів в успішному догляді малят. А ось від чого безпосередньо залежить гігієна новонароджених, так це від правильно підібраних гігієнічних засобів. В сучасних умовах найбільш використовуваним засобом гігієни новонароджених є вологі серветки.

Є три основних критерії при виборі вологих серветок: матеріал, просочування і упаковка. Як же вибрати безпечні та ефективні вологі серветки?

1. Матеріал Перше, на що треба звертати увагу при виборі гігієнічних вологих серветок для малюка, так це на матеріал. Дитячі серветки робляться з різних матеріалів. Найбільш якісним і прийнятнішим для використання являється спанлейс. До складу спанлейса входять як штучні, так і натуральні волокна. Відмітні характеристики цього матеріалу : його висока здатність впитувати вологу, повітропроникність, гіпоаллергенність, висока щільність. Для дитячих серветок використовують щільність матеріалу - 35-50 гр/кв.м.

2. Склад Матеріал-основа серветок, просочується спеціальними зволожуючими лосьйонами, які не викликають алергічних реакцій у дітей, оскільки усі виготовлені на натуральних компонентах. До складу лосьйонів входять екстракти ромашки, обліпихи, алое. Таким чином, серветки абсолютно не пересушують дитячу шкіру, а чинять дбайливу дію на неї. Якщо дитячі серветки просякнуті не просто екстрактами рослин, а натуральним соком з цих рослин, такі серветки є лікувальними вологими серветками. Крім того, деякі виробники, удосконалюючи свої продукти, додають спеціальні вітамінні добавки, призначені для пом'якшення шкіри, загоєння ран і подряпин. Найбільш поширеними вітамінами, які застосовуються разом з лосьйонами являються : вітаміни Е, F, А. Ну, і, звичайно ж, дитячі гігієнічні вологі серветки не повинні містити спирт. Це абсолютно протипоказано для дитячої гігієни.

3. Упаковка Що стосується упаковки, то тут найбільш поширеними є 2 види: м'яка поліетиленова упаковка і пластикова упаковка. Передусім, звертайте увагу на герметичності упаковки для того, щоб серветки не пересихали передчасно. Дитячі гігієнічні вологі серветки можуть мати різні формати: упаковка на 15, 20 і 72 шт. Проте найбільш поширеним форматом все ж є великий формат - 72 шт. Крім того, зверніть увагу, чи є присутнім на упаковці знак лабораторних і клінічних досліджень, що гарантує відповідність продукту стандартам Мінохоронздоров'я. Придбавайте тільки ті продукти, які пройшли дерматологічні тестування, це свідчить про те, що серветки є абсолютно гіпоалергенними для малюка. В обов'язковому порядку звертайте увагу на термін придатності, вказаний виробником. Не варто купувати серветки, термін придатності яких незабаром закінчується, навіть якщо тільки через півроку. Будьте уважні до вибору гігієнічних засобів для свого малюка, вибирайте тільки якісні, перевірені товари, що мають відповідні знаки якості.Ви також повинні знати, що всі серветки повинні бути схвалені Міністерством Охорони здоров’я України і термін придатності 2-3 роки.

Служба доставки "Малюк" бажає здоров"я Вам і Вашим дітям!